خانه / هنر و سینما / هنرمندان این روزها چه می‌کنند؟

هنرمندان این روزها چه می‌کنند؟

پیگیری اخبار هنرمندان که بی شک قشر بسیار محبوبی از جامعه نیز هستند، برای عموم مردم همواره جذابیت خاصی به همراه داشته است. هنرمندان همیشه در مراکز توجه قرار دارند و اگر کار خاصی همچون ازدواج یا بازی در یک فیلم انجام دهند، بسیار بیشتر دیده خواهند شد. حال به نظر شما هنرمندان این روزها چه می‌کنند؟ در این بخش از اخبار هنر و سینما نگاهی خواهیم داشت به زندگی افراد مشهور جامعه… با زد کد همراه باشید.

قلقلی بالاخره حرف خواهد زد…

شهرام لاسمی، آرتیست کودک به تشریح فعالیت‌‌های جدید خود جلا و گفت: «احساس کردم فضای کاری خود را باید تغییر داده و فضایی جدید به‌وجود آورم، از این رو با گذراندن دوره‌های مختلف گویندگی و دوبلاژ، در برنامه «کوی نشاط» رادیو ایران فعالیت داشتم.»

او یادآور شد: «بعد از حیله در برنامه «بازی، شادی، تماشا»، با مجموعه‌ای در شبکه سحر نیز همکاری داشتم و همچنین از من دعوت شد تا در فیلم سینمایی «سندباد و سارا» ایفای نقش کنم.» لاسمی افزود: «پس از ۳۰ سال بازیگری بدون کلام در نقش «قلقلی»، اولین اثر سینمایی را با حیله در فیلم «سندباد و سارا» در نقش کاپیتان کشتی وفای به عهد کردم و حرف می‌زنم.»

هنرمندان این روزها چه می‌کنند؟

به قول او، فیلم سینمایی «سندباد و سارا» از ۲۴ آبان ماه ماه اکران خواهد شد. این هنرمند ریز نقش، با بیان اینکه شخصیت «قلقلی»، سه نسل کودکان و نوجوانان را طی سه دهه آموزش داده است، تاکید کرد: کاراکتر «قلقلی» سرجای خود محفوظ است و هر زمان اعلام کنند آماده ادامه نقش‌آفرینی در این کارکتر هستم.» بازیگر فیلم سینمایی “اتل متل توتوله” با بیان اینکه اکنون بیکار است و ابداً برنامه‌ای به او پیشنهاد نشده، از مسئولان کشور به ویژه فرهنگی و هنری آرزو هنرمندان را دریابند و به فضا هوا محیط شرایط آنها رسیدگی کنند.

۱۸۶ بازیگر در یک فیلم!

بهروز مفید تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «محکومین» درخصوص روند تصویربرداری این سریال گفت: تا امروز ۱۸۶ بازیگر جلوی دوربین‌ این سریال رفته‌اند و ۲۲ قسمت از «محکومین» را ضبط کرده‌ایم. وی در ادامه بیان کرد: با توجه به مدت زمان طولانی تصویربرداری، گروه کارگردانی را به دو بخش با سرپرستی حسین قناعت و سید جمال سید حاتمی تقسیم کرده‌ایم تا تصویربرداری ۲۰ قسمت باقی مانده را تکمیل کنیم.

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «همسایه‌ها» افزود: همزمان با تصویربرداری، موسیقی، تدوین و مراحل صداگذاری در حال انجام است و روند تولید تا پایان آذرماه زمان خواهد برد. مفید درباره زمان احتمالی پخش این سریال گفت: مجموعه تلویزیونی «محکومین» با آغاز فصل زمستان به روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود و این تلاش شبکه هم هست. وی درباره روایت داستانی مجموعه تلویزیونی «محکومین» اظهار کرد: این سریال، درخصوص مجازات جایگزین و یا بحث احکام تعلیقی است که هر بدهکاری، بدهکار حرفه‌ای نیست و یا برحسب اتفاق درگیر مشکلات قضایی شده است.

لیسانسه‌ها فصل دوم از هفته دیگر…

بد نیست بدانی که سروش صحت در این مجموعه طنز با زبان متفاوتی به نقد و بررسی معضلات اجتماعی به خصوص در احوالات جوانان پرداخته است و قرار است در فصل دوم قصه بازهم با محوریت شخصیت ها و اتفاقات اطراف زندگی آنها پیگیری شود.

هنرمندان این روزها چه می‌کنند؟

حبیب وضع مالی مناسبی دارد ولی به علت ضعف در برقراری روابط اجتماعی هنوز نتوانسته همسری انتخاب کند. نكوهیده در آستانه ازدواج است ولی مشکلات زیادی او را از سرآغاز زندگی مشترک مبرا می کند. مازیار فرزند خانواده ای پر قیام و گرفتار است و فکر مهاجرت در سر دارد حبیب و مازیار و نیك و بد سه رفیق لیسانسه هستند.

درباره ی پژمان حسنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *