خانه / کسب و کار / تاریخ دقیق واریز سهام عدالت

تاریخ دقیق واریز سهام عدالت

در بخش هایی که مربوط به سهام می شود اتفاقات خاصی شکل گرفته است که سازمان خصوصی سازی در مورد این مطالب اطلاعاتی را چندی پیش در اختیار عموم قرار داد که باعث شد توجه بخش عظیمی از مردم را به خود جلب نماید، سهام عدالت بود که باعث شد افرادی که مشمول این رویداد می شوند را درگیر خود کند. در ادامه در مورد تاریخ دقیق واریز سهام عدالت بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد.

در وارد کسب و کار و در بخش دیگر این صورت حساب قرار است فرصتی به مشمولان داده شود تا فاصله ۵۱۰ تا ۵۱۵ هزار تومان تا یک میلیون تومان سهم های عدالت را به صورت دلخواه انتخاب تکلیف کنند. بر همین اساس شهروندان می‌توانند تصمیم بگیرند که معیار جاویدان باقی مانده را خود به حساب خزانه واریز کنند یا نظیر سال‌های دیرینه از محل سود سهم ها تزریق شود.

جزییات سهام عدالت
برای گزینش شرایط صورت شمار سهم ها عدالت جلسات زیاد و فراوانی ای در حال اجرا است، گفت: هر چند سامانه سهام عدالت حدود یک هفته تا ۱۰ روز پیش راه اندازی شده اما این سامانه هم اکنون فقط در نوبت اطلاع رسانی است.

سهام عدالت
یادآور می شود، سركرد کل اداره اختصاصی سازی هم درمورد این دستگاه نظام بیان کرده بود، وقت آزادسازی سهم های عدالت| در سال ۹۶ خواهد بود و تا نهایت امسال تنها صورت و جزئیات مربوط به سهم های در دستگاه نظام سهام عدالت متناسب دسترسی است.

سهام عدالت

رییس سازمان خصوصی سازی با تمثیل به راه اندازی سیستم سهم های عدالت در جهت آگهی رسانی به دارندگان این سهام، بیان کرد این دستگاه نظام در حال کنونی فقط به آشنا كردن سهم های عدالت می پردازند و در هفته های آینده کاربران می توانند با استفاده از آن بها سهم های و صورت حساب خود را نیز نظاره کنند.

جزییات سهام عدالت
حال دولت حسن روحانی بیان کرده که  قرار است به دارندگان سهم های عدالت و مشمولان موكد دارنده این سهام، سود پرداخت کند و از هفته آتی هم قرار است که لیست های مشمولان و دارندگان سهم های عدالت، بر اساس نوبت بندی که اعمال شده، صادر شود. در این بین بسیاری از افراد مساله ها بسیاری در این قاعده در ذهن دارند و آنهایی هم که هنوز نمی دانند حیطه دریافت سهام عدالت هستند، دلشان می خواهند به شکل شفاف بدانند که به چه نحو می توانند از حق و اجرت خود در این رابطه آگهی یابند

سهام عدالت
سهام عدالت

بخش متناسب توجهی از رشد چشمگیر واگذاریهای اداره اختصاصی سازی در سال ۹۵ دررهن واگذاری و معامله جایگاههای مواد سوختی است که البته کار مشكل و پر دردسری هم بود؛ با این حال یکی از باشکوه ترین حراج های تاریخ اختصاصی سازی در کشور، انتقال جایگاههای سوخت است چرا که به طور حدوسط برای هر ایستگاه بیش از ۵ پاکت و در مجموع به خاطر ۲۰۰ جایگاه بنزین مرز ۸۰۰ پاکت پیشنهادی ارائه شد. رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت:البته به خاطر دو دهک اول مشمولین سهام  عدالت که مددجویان کمیته مددرسانی و شهریه بگیران سازمان بهزیستی را شامل می شود و از كاهش ۵۰ درصدی در پرداخت سهم های عدالت برخوردارند، سود توزیعی در اواخر سال ۹۶ مرز ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود.

درباره ی پژمان حسنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *