خانه / فناوری / فناوری خودرو / مشخصات فولکس تیگوان

مشخصات فولکس تیگوان

اگر بخواهیم بیشتر شما را با فناوری خودرو  روز دنیا آشنا کنیم، می توانیم بگوییم که فولکس واگن یکی از شرکت هایی است که در عرصه ی خودرو سازی دارای شهرت بسیار زیادی می باشد و هر چند وقت یکبار خودرو های خاص خود را وارد بازار می کند.امروز قصد داریم که شما را باید یکی از زیباترین مدل های فولکس واگن آشنا کنیم که به تازگی وارد بازار شده است در ادامه در مورد مشخصات فولکس تیگوان بیشتر خواهیم گفت.

کلاس شاسی‌بلند یا به سخن بهتر، کراس‌اوور، با توجه به ویژگیها خاص شکلی و فنی، خرید بسیار بالایی در سطح جهانی دارد و هر سال با تقاضای بیشتری از سوی مردمو جهان مقابل می‌شود. طبیعتا، از فولکس واگن‌ که در مقایسه با تویوتا به خاطر زیادترین استاندارد تولید خودروی دنیا است، انتظار می‌رود کراس‌اوور مناسبی ارائه کند و به لزوم بازارگاه جواب دهد. این شرکت از سال ۲۰۰۷ و با مدل تیگوان، به کلاس کراس‌اوورهای کوچک واقف شد؛ هرچند که از سال ۲۰۰۲ با مدل نسبتا بزرگ تورگ، نخستین شاسی‌بلند خود را آشنا کرده بود.

مشخصات فنی فولکس تیگوان

در همین حال، ارتفاع آن ۳۳ میلی متر رابطه به ۱۶۳۲ میلی متر بعدی کاهش داشته شده است.   که این امر سبب  بهبود آیرود ینامیکاین اتومبیل شده است.در اصل مدل از آیرودینامیک نوآورانه شیشه های های بکار برده شده در درب اتومبیل است . با مصرف از تست دالان باد و شبیه سازی تداول هوا در طراحی شکل قاب شیشه ها توانسته اند تا سهم درگ کلی هوا را تا ۴۰ درصد کاهش دهند.

فولکس تیگوان

نمای جانبی تیگوان، از زیبایی بیشتری در برابری با بخش پیدا مصرف می‌کند؛ هرچند که خطوط صاف روی در، یک‌نواختی آن را کاهش داده است. خط اول از انتهای لامپ جلو تا زیر پنجره‌ها دیده می‌شود و خط دیگری نیز با گذشت از دستگیره‌های روی در، به سمت چراغ‌های عقب می‌رود. حجم‌دهی پیكر در گلگیرها، با دست كم سراسیمگی اعمال شده است و اما با قابی از پلاستیک، که در قسمت رکاب‌ها وجود دارد، سادگی و غیر لوکس بودن تیگوان در این بخش را تأیید می‌کند. نوار براق فلزی، اطراف پنجره‌ها کشیده شده است که نقش فراوانی در مشخص کردن شیشه‌ها از بقیه پیكر دارد. استعمال از بند باریک فلزی، در رکاب تیگوان هم دیده می‌شود که در کنار قطعات پلاستیکی، نشانه‌ای دیگری از تكاپو فولکس واگن بابت کاهش هزینه‌های تولید این ماشین است.

فولکس تیگوان
در قسمت عقب، فرم چراغ‌های اساسی حالت مناسبی دارد و بابت یک خودروی کراس‌اوور، جذاب به‌ نظر می‌رسد. حجم‌دهی به این بخش، منحصر به بقیه گلگیر تا بالای سپر است که در صندوق را از باقی بدنه، متمایز می‌کند. شیشه‌ی عقب هم اندازه‌ی  قابل  قبولی دارد و هماهنگ با بقیه اجزاء دیده می‌شود. نوار فلزی براق، متشابه آنچه در رکاب‌های جانبی به کار رفته است؛ روی سپر و محل اتحاد بخش پلاستیکی به بدنه‌ی حقیقی وجود دارد که چراغ‌های باریک هشداردهنده را حایز می‌شود.

مشخصات فنی فولکس تیگوان

درباره ی Havana

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *