خانه / فناوری / موبایل / معرفی Samsung Galaxy S8، تلفن هوشمند جدید سامسونگ

معرفی Samsung Galaxy S8، تلفن هوشمند جدید سامسونگ

بالاخره با مدل جدید سامسونگ هم آشنا شدیم! تلفن هوشمند جدید سامسونگ این بار همه را سورپرایز کرد و مدل جدید و متفاوتی را به بازار عرضه نمود. با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد این تلفن همراه بدانیم.

کمپانی سامسونگ سرانجام پس از ماه‌ها گمانه‌زنی از گوشی‌های هوشمند وضعیت انتظار گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ گلیم پرده‌برداری کرد. کره‌ای‌ها پس از عرضه‌ی محروم گلکسی نوت ۷ و مشکلات به حیات آمده در پی آن، تمام تلاش خود را به کار بستند تا فقره سبب جلب رضایت کاربران و طرفداران خود، گوشی هوشمند بی‌نقصی روانه‌ی تیمچه کنند تا بدین ترتیب خاطرات تلخ و ناخوشایند گلکسی نوت ۷ از ذهن‌ها پاک شود.

طراحی

اما حاصل تلاش‌های مهندسان و طراحان سامسونگ، گوشی‌های هوشمند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ زیرانداز است؛ گوشی‌هایی که قرار است جانشینی درخصوص گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج شوند. سامسونگ شبیه نوین در گوشی‌های متجدد خود از ترکیب شیشه‌ و فلز بهره ملول و پنل پشت آن‌ها را از جنس شیشه شفاف ساخته است. لبه‌های این پنل خمیده هستند تا در دست گرفتن آن ساده باشد. اما بر مخالفت مخالفت ورزیدن و توافق گذشته، این بار فریم فلزی گوشی هم‌رنگ با بدنه است تا بر جذابیت محصول افزوده شود.

این تلفن همراه آنقدر کارآمد و بی نظیر است که حتی با وجود گوشی های اندرویدی ارزان، قیمت بالای Samsung Galaxy S8 نیز به چشم نمی آید!

دکمه‌های دیجیتال در S8

تصمیم سامسونگ مبنی بر استفاده از دکمه‌های دیجیتال در پرچم‌دار جدیدش عواقب مختلفی به دنبال دارد. بسیاری از گوشی‌های هوشمند اندروید سال‌ها است از دکمه‌های دیجیتال قسمت بختك می‌برند و بنابر این استفاده از این دکمه‌های مجازی احتمالا به خاطر وفور و كمی از کاربران باعث ایجاد مشکل نخواهد شد. اما باید دید که استفاده از حسگر اثر كلیك انقوزه در پشت دستگاه تا چه حد از باب کاربران ساكن آسوده خواهد بود.


بر اساس نگاه اولیه‌ی وب‌سایت ورج به گلکسی اس ۸، سنسور اثر صمغ بیش افضل از جایی که دسترسی به آن موقر بی جنبش باشد، تحكیم نژند است و افزایش بر این، حسگر یادشده دقیقا کنار دوربین تعبیه شده است که این یعنی احیانا جزیل از اوقات کاربران به اشتباه دست خود را روی لنز دوربین اسكان خواهند داد.

دستیار متجدد سامسونگ


سامسونگ كمك هوشمند انحصاری خود را نیز با نام Bixby بابت گوشی‌های گلکسی اس ۸ و اس ۸ مفرش سرگردان توسعه داده است. با فشردن دکمه‌ی مخصوص بیکسبی یا گفتن نام بیکسبی، این معاون هوشمند حاد می‌شود. پس از مبدا مکالمه یا تایپ شیوه که مد نظر دارید، بیکسبی به اجازه شما واکنش نشان می‌دهد و در بشره نیاز، مفروضات و مجهولات حال نظر شما را به نمایش می‌گذارد.

 

درباره ی پژمان حسنی

مطلب پیشنهادی

بررسی نمایشگر Samsung Galaxy S8

بررسی نمایشگر Samsung Galaxy S8

به گزارش زد کد به نقل از دیجیاتو، صفحه نمایش یکی از اصلی‌ترین اجزای موبایل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *