خانه / گردشگری / اطلاعات قبل سفر به ژاپن

اطلاعات قبل سفر به ژاپن

ژاپن کشوری است که دارای جاذبه های گردشگری بسیاری زیادی می باشد که باید قبل از این تصمیم بگیرید به این کشور سفر کنید در مورد ان اطلاعات مناسبی کسب نمایید. قبل از سفر به هر کشوری باید در مورد جزییات آن کشور اطلاعات زیادی کسب نمایید برای همین منظور قبل از سفر باید اطلاعات طبقه بندی شده ای در دست داشته باشید.اگر دوست دارید که سفری بدون نگرانی داشته باشید و از تمام مزایای سفر خود بهرمند شوید باید حتما قبل از سفر از اطلاعات سفر به کشور ژاپن بهره بگیرید. اگر قصد گردشگری دارید باید حتما از اطلاعات قبل سفر به ژاپن آگاه باشید.

استفاده از وسایل نقلیه عمومی
اتوبوس‌ها از نظر اقتصادی گزینه‌ای مناسب‌تر درارتباط  با  قطار‌ها هستند. اتوبوس‌ها کاهشی در قیمت‌ها به وجود می‌آورند، اما وقت سفر ازدیاد می‌یابد. به‌عنوان مثال سفر با قطار از شهر توکیو به اوساکا ۲ ساعت است، اما همین مسیر با سرنشین ۱۰ ساعت خواهد بود. شما با پرداخت ۲۹۱۰۰ ین (۲۸۴ دلار) می‌توانید کارتی قبض کرده و طی ۷ روز به دفعاتی فراوان با قطار سفر کنید، اما این میزان خیلی اغلب از هزینه‌ی سفر با مسافر است. اگر زمان دارید، با اتوبوس سفر کنید.

اطلاعات قبل سفر به ژاپن
اطلاعات قبل سفر به ژاپن

پدیده ای به نام چرخ و فلک تموپوزان

این چرخ و فلک در اوزاکا قرار دارد و ۱۷ دقیقه طول می‌کشد تا سوار بر آن، کامل دورش را بچرخید. از بالای آن همه‌ی شهر اوساکا مشاهده می‌شود. بین سال‌های ۱۹۹۷ و ۱۹۹۹ بلند‌ترین چرخ و فلک دنیا لحاظ می‌شد. علاوه براین این چرخ و فلک در نزدیکی بزرگ‌ترین آکواریوم عالم جای دارد. آکواریوک کایوکان  در اوساکا جای دارد.

اطلاعات سفر به ژاپناستفاده از پرواز های هوایی

پروازهای متعددی از باند بین‌المللی امام خمینی به کشور ژاپن انجام می‌گیرد. لوفت هانزا، ترکیش ایرلاین، امارات ایرلاین و قطری از كل خطوط هواپیمایی هستند که از ایران به مقصد ژاپن در رفت وآمد هستند. قیمت بلیت هواپیما نیز بسته به ایرلاین انتخابی شما، نوع کلاس پروازی و موارد دیگر قابل تغییر است. مدت‌زمان سفر آسمانی از تهران به توکیو فرضاً ۱۰ دقیقه است. همچنین فرودگاه بین‌المللی توکیو با نام هانه‌دا در منطقه اوتا و فرودگاه بین‌المللی ناریتا دو فرودگاه مهم توکیو هستند.

اطلاعات سفر به ژاپن
غذا و نوشیدنی های جذاب

در ژاپن انواع رستوران‌ها با غذاهای مختلف و قیمت‌های جوراجور یافت می‌شود ولی اگر شما از جمله افرادی هستید که به غذاهای ژاپنی وجد دارید، اعلام می‌کنیم انواع سوشی، غذاهای دریایی یا سبزی‌های خوراکی به حالت سرخ‌شده و سوخاری تمپورا، مرغ‌های کبابی یاکیتوری، کوفته‌های برنجی اونگیری، نودل‌های ژاپنی ادون و عسل آماناتو را لااقل برای یک‌بار آزمایش کنید چرا که طعم غذاهای ژاپنی یکی از تجربه‌های منحصربه‌فرد سفر شما خواهد بود. نه‌تنها خود غذا که نحوه‌ی صرف غذا و نوشیدنی در ژاپن رسم و فرهنگ‌ خاص خودش را دارد که تحصیل آن‌ها می‌تواند برای شما لذت‌بخش باشد.

دانستنی های ژاپن

درباره ی پژمان حسنی

مطلب پیشنهادی

قسمت کوچک از تاریخ اصفهان

قسمت کوچک از تاریخ اصفهان

بد نیست که قبل از سفر خود به شهر اصفهان در مورد تاریخ عمیق این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *