خانه / گردشگری / لوکس ترین هتل هندوستان

لوکس ترین هتل هندوستان

در کشور هندوستان علاوه بر جاذبه های گردشگری بی نظیری که وجود دارد، امکانات رفاهی مناسبی هم برای توریست ها در نظر گرفته شده است؛ به همین دلیل هم هست که این کشور در حوزه گردشگری همواره قوی عمل کرده است. در مقاله امروز می توانید لوکس ترین هتل هندوستان را بشناسید.

در حالیکه تكثر از گردشگران فکر می کنند در هند نمی توانند چیز جدیدی تجربه کنند یا در هتلی لوکس و خارق العاده اقامت کنند، هتل تاج لیک پالاس (Taj Lake Palace) در اودایپور پاسخ دیگری به آنها می دهد. هتلی لوکس و معلق بروی آب یک دریاچه که می تواند اقامتی بی نظیر برای میهمانانش بهمراه داشته باشد. این هتل یکی از برترین هتل های معرفی شده در سایت تریپ ادوایزر است که در حال حاضر رتبه دوم را در بین برترین هتل های شهر اودایپور به نام خود ثبت کرده است.

 

میهمانان هتل می توانند از امکانات اسپا ، استخر روباز ، سالن بدنسازی و انواع خدمات ماساژ که در این هتل ارائه می گردد بهره مند شوند و یا در کلاس های یوگای هتل شرکت کنند. بازهم می توانند غذای خود را در محیطی آرام و سنتی با چشم اندازی به روی دریاچه در رستورانی به نام نیل کمال (Neel Kamal) میل کنند. این رستوران تنها رستورانیست که غذاهای شاهی اودایپور را سرو می کند و انواع شیرینیجات سنتی این منطقه را به خوبی تهیه می کند.

غذاخوری دیگر هتل به روی پشت بام آن قرار دارد ، رستورانی به نام بایرو که انواع غذاهای اروپایی را تهیه می کند. جاروکا (Jharokha) که رو به دریاچه پیکولا قرار گرفته است در تمام طول روز باز است و انواع غذاهای سنتی و مدرن را برای میهمانانش تهیه می کند. مهمانخانه ها دارای منوی غذاهای رژیمی و سبریجات هستند و در صورت خواهش میهمانان هتل غذای مخصوص کودکان نیز تهیه می شود. هم افرادی که برای ماه عسل به این هتل بروند می توانند شامی رومانتیک و امیدوارانه با منوی مخصوص در این هتل سفارش بدهند و در جایی جداگانه با چشم اندازی رویایی غذایشان را دونفره میل کنند.

برای اینکه میهمانان این هتل بتوانند تجربه ای غیر داشته باشند پروگرام های  ویژه ای برایشان در نظر گرفته می شود و آنها را با تورهای پیاده روی به تماشای دیدنی های اطراف می برند و یا در برنامه های فرهنگی شرکتشان می دهند.

این هتل یک کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد و فاصله آن تا حزب ماهارانا پراتاپ شهر اودایپور ۲۶ کیلومتر است. در ۴ کیلومتری هتل نیز توقفگاه قطار اودایپور واقع شده است که این امکان را به افرادی که در این هتل اقامت می کنند می دهد تا براحتی بتوانند به نقاط دیگر شهر و حتی به شهرهای اطراف اودایپور سفر کنند.

درباره ی پژمان حسنی

مطلب پیشنهادی

جاذبه ای به نام قلعه پیتر و پل

دروسیه به سبب تاریخ دور و دراز این کشور، جاذبه های گردشگری متعدد تاریخی وجود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *