خانه / گردشگری / اخذ اقامت آلمان چگونه است؟

اخذ اقامت آلمان چگونه است؟

مهاجرت و اخد اقامت آلمان سوال بسیاری از افرادی ست که به دنبال زندگی در این کشور پیشرفته هستند. در این مقاله بنا داریم تا در مورد رویه این کار صحبت کنیم. با زد کد همراه باشید: آلمان کشوری است که از نظر فن آوری و اقتصادی در اتحادیه افرنگ دارای لانه خاصی میباشد و نظام سیاسی آن از نوع جمهوری فدرال دموکراتیک پارلمانی بوده و دارای ۱۶ ایالت است که این ایالتها در بعضی موارد میتوانند بصورت مستقل عمل کنند و به همین علت هر ایالت قوانین آموزشی و شغلی خاص خود را دارا میباشند و در جانباز ایالتها تعلم رایگان میباشد و جانباز دربرگیرنده بورس است .

اخد اقامت آلمان
اخد اقامت آلمان

اقامت آلمان نیز مثل هماهنگ پسین کشورهای اروپایی به دو دسته موقت و دائم تقسیم  میشود که اثاث اخذ توقف برای هریک متفاوت است.
دسته اول یعنی جایگیری آلمان از نوع موقت که حایز جایدهی تعلیماتی ، آموزشهای منصب ای و شغلی ، سمینارها و استیناف و تحقیق میباشد ، مدت وقت این نوع اسكان حد اکثر یک سال میباشد و در روی ضرورت به وقت بیشتر اخت آموزش ، باید هر سال ویزا تمدید گردد .
دسته دوم توقف دائم آلمان یا همیشگی به افرادی تعلق می گیرد که پنج سال کامل دارای توقف غیر دائم بوده، مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تعلیمات به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تعلم به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه زندگی خود را از راه کار خود فارغ البال ‌نموده و زبان آلمانی را تا مقدار ای بداند، از اقامتهای که میتوانند منجر به توقف دائم شوند به اقامتهای وجهه گذاری ، ازدواج ، و بلوکارت اشاره نمود  و لازم به ذکر است این نوع ویزا ها نیز در اصل موقت می باشند ولی در نهایت استحاله به اسكان دائم میگردند .
اقامت آلمان و جلای وطن به آلمان از روش وجهه گذاری
با پروا به مقررات مهاجرتی کشور آلمان، قبض اتراق فرد متمنی ( مجرد و یا متاهل همراه با اعقاب همسر و کلیه فرزندان مجرد زیر ۱۸ سال ) از روش وجهه گذاری و ثبت شرکت تجاری امکان پذیر می ریح بساط اخذ ویزا از آبگینه نفوذ گذاری :
ارائه جریده رسمی  از بانک کشوری که از آن زمان عمل می نمایید ، که بیانگر نفوذ نقدی مورد نظر شمه .
ارائه طرح وبرنامه تجاری یا صنعتی لایق برآوردن که در آن بازار کار هدف و سود و سود دهی با نگرش به مشخصات بازار کشور آلمان بررسی شده آرزو بادا ،و پیش بینی میزان کارکرد حساب بانکی از شروع فعالیت تا انتهای ۳ سال آینده ۲۵۰۰۰۰ یورو باشد.

مراحل اخذ جایدهی کشور آلمان

اخد اقامت آلمان
اخد اقامت آلمان

پس از عرضه نامه رسمی بانک و همچنین business plan  و ستاندن اجازه فعالیت تجاری , مستدعی جهت دریافت وقت ایلچیگری رسالت درعوض جهت خود و خویشان و نمایش مدارک مورد نظر جهت گرفتن ویزای نوع D اقدام مینماید.
اقامت از طریق ازدواج  نوع دیگری از ابزار تبعید به آلمان میباشد.
چنانچه شما با تنهایی که توقف آلمان را دارد ازدواج نماید ، به شما هم توقف آلمان داده میشود و چنانچه ۵ سال از ازدواج شما كهن ریح به شما تابعیت آلمان داده میشود .
توجه نماید جایدهی از نوع ازدواج هیچ ربطی به جنسیت ندارد و از مزایای این نوع اسكان میتوان به این نکته استعاره کرد که شما اذن کارتمام وقت خواهید داشت و تمام قوانینی که شامل افرادی که امتثال حوزه شینگن را دارند به خاطر شما نیز صادق است .
نکته مهم این است که به خاطر ازدواج با تنهایی که تابعیت آلمان رادارد باید شما هم حتما درخواست انقیاد بدهید البته تا لحظه مورد نظر نگذرد به شما امتثال داده نخواهد شد ولی بابت ازدواج حتما باید درخواست فرمانبری داد .

اقامت از روال کارت آبی

اخد اقامت آلمان
اخد اقامت آلمان

در سال ۲۰۰۷ میلادی با عنایت به کمبود نیروی کار مطلع و تازه كار در اروپا کشورهای عضو اتحادیه که بالغ بر ۲۷ کشور هستند ، طرحی را به خاطر جذب نیروهای کار مطلع و تازه كار غیر اروپایی دستور كار خردسالی كوچكی کردند و به واسطه این برنامه از باب کار و جلای وطن به تمامی کشور های عضو اتحادیه بجز از انگلستان ، ایرلند و دانمارک که از شرکت در این طرح خودداری کردند آوارگی کاری داشته باشند.
این طرح بر ماخذ شعار گرین کارت آمریکا نقشه بچگی گردید و با حرمت به استعاره پرچم فرنگ نام آن را کارت آبی گذاشتند ، و بر این پی امکان اخذ اقامت از آیینه استخدام فراهم گردید.
کشور آلمان آغازین کشوری بود که با عنایت به اینکه در آن دما بزرگترین قدرت فن شناسی غرب منظور میگردید و پتانسیلهای خوبی داشت لذا از این طرح استقبال نمود.
از اول جولای ۲۰۱۲ میلادی دولت آلمان ابزار و پیش نیاز بی نوایی های دریافت آبی کارت را بطور رسمی اعلام کرده و به آن ضمانت اجرایی داده است.
و بر این شالوده نیروهای ناآزموده کاری غیر اروپایی میتوانند با دریافت این نوع ویزای کاری ، به آلمان تبعید کاری نمایند و دودمان های خود را نیز به همراه خود بیاورند و چنانچه شما بتوانید از آینه ویزای بلو کارت ملتفت آلمان شوید از تمام مزایای شهروندان اروپای برخوردار خواهید شد و چنانچه ۵ سال بتوانید از آبگین کارت آبی در آلمان کار کرده و هزینه های خود راپوشش دهید موفق به اخذ توقف آلمان از نوع دائم میگردید.
مشکل ترین آبخور ، پدیدار کردن کارفرمایی است که شما را استخدام نماید از باب آشكار کردن کارفرما هم میتوانید آنلاین (از آبگین سایت های کاریابی) جستجو کنید و یا اگر امکان اومدن به آلمان رو دارید، حضوری اینجا اینکار رو بکنید. اگر آنلاین عمل کنید و شرکت از سابقه کاری شما خوشش بیاد و همچنین بویه به قبض نیرو از خارج از آلمان داشته نكهت امید (این نکته خیلی مهم هست، چون اکثرا شرکت های کوچک تمایلی به این کار ندارند) معمولا نحو به اینصورت خواهد بود که با شما تلفنی محاوره اعمال میشود.

اخد اقامت آلمان
اخد اقامت آلمان

در صورت مستند و غیرمتقن بودن نتیجه مصاحبه به خاطر شما احضار منفرد محاوره روبه رو و غیاباً میفرستند که شما باید با این جلب نامه به سفارت خانه آلمان مراجعه کنید و درخواست ویزای تجاری بدهید. بعد از دو هفته در صورتی که مشکلی مباد ویزا حیث شما صادر میشود. با اون ویزا از باب محاوره مستحضر آلمان می شوید و مكالمه رو به كاربستن میدهید. معمولا دو یا سه روز به بورس شرکت در آلمان خواهید بود (به همین علت شرکت های کوچک تمایلی به قبض قوت از خارج از آلمان ندارند، چون هزینه و وقت بیشتری باید صرف کنند) و بعد از مذاكره به ایران برمیگردید. معمولا نتیجه محاوره طی مدت ۱۰ روز به شما اطلاع داده میشود. اگر نتیجه مباحثه حضوراً هم مثبت باشد، شرکت به شما حقوق و مزایای پیشنهادیش رو اعلام میکند و در جلد غشا چهره قانع شما، بابت شما قرارداد کاری و یک نامه درخواست صدور ویزای موقت که باید از طرف شما تحویل ایلچیگری رسالت آلمان بشود، صادر میشود.

درباره ی پژمان حسنی

مطلب پیشنهادی

مراکز خرید مناسب کشور هند

مراکز خرید مناسب کشور هند

کشور هند کشوری است که در کنار تمام جاذبه های گردشگری خود دارای امکاناتی دیگری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *