خانه / گردشگری / مراکز خرید مناسب کشور هند

مراکز خرید مناسب کشور هند

کشور هند کشوری است که در کنار تمام جاذبه های گردشگری خود دارای امکاناتی دیگری می باشد که به این کشور زیبا رنگ و بوی خاصی داده است برای همین منظور قصد داریم شما از با این امکانات که مراکز خرید مناسب کشور هند می باشد و در مجله زد کد به آن اشاره می شود آشنا کنیم.

مرکز خرید خاری بائولی دهلی نو

گذشته‌های زیاد دور ادویه هندوستان از شهرت خاصی برخوردار بود و دریانوردان اروپایی بابت یافتن مسیری دریایی به هند و معامله ادویه دست به سفرهای دور و طولانی زدند. امروز نیز نام هند با ادویه متفاوت است. یکی از مشهورترین بازارهای ادویه، بازار ادویه شهر دهلی نو و در بخش قدیمی آن است .

مراکز خرید هند
بازار خاری بائولی دهلی که در بخش دیرینه دهلی جدید شده، از بزرگ‌ترین بازارهای ادویه آسیا است.بازار خاری بائولی دارای دروازه‌های متعددی است که مشهورترین آن در لاهوری گیت در غرب بازارچه است که سبب نام آن جاده‌ای بود که به شهر لاهور که اکنون در خاک پاکستان واقع شده، منتهی می‌شد.

مرکز دیلی هت دهلی نو

از مراکز خرید شهر دهلی نو، دیلی هت است. نام بعضی از مکان‌های خرید و تجاری دهلی نو نیز عین در پیشینه‌ی قدیمی دارد. انواع مهمی که در شهر دهلی نو خرید و فروش می‌شوند عبارت‌اند از: جواهرات، فرش و انواع زیرانداز، روسری‌های رنگارنگ، سنگ‌های با ارزش و لباس‌های ابریشمی و نقره‌ای هستند. مرکز دیلی هت که شکلی مثل بازارگه دارد و در كلیه روزهای هفته باز است. در این مکان می‌توان كالا پارچه‌ها و لباس‌ها و روسری‌های بومی هند را خرید.

اطلاعات سفر به هند
خریدی که تجربه‌ای هنری را به خاطر گردشگر به هدیه خواهد آورد. از دیگر مراکز خرید در دهلی می‌توان به بازار سدر استعاره کرد. مکانی پرانرژی و پویا که بزرگ‌ترین منطقه تجاری دهلی است. جمع اجناس مورد احتیاج گردشگران در آن موجود است و خود به ناحیه‌های بسیار متنوع و گسترده‌ای تقسیم می‌شود.

مرکز اوماکس ودینگ

فروشگاه اما کس ودینگ آگرا یکی از مراکز خرید آگرا است که اضافه بر امکاناتی که در همه بازارهای آگرا وجود دارد دارای چند غذاخوری شیک، محوطه سرو غذا، تالار مجالس زناشویی و ضیافت است در این فروشگاه كالا کارت‌های اعتباری بین‌المللی نیز پذیرفته می‌شود. همچنین پارکینگ عظیمی نیز راجع به آسایش مشتریان اختصاص دارد.

اطلاعات سفر به هند
این مرکز معامله در مساحتی بالغ‌ بر ۱۷۵۰۰۰ مترمربع، در قلب شهر آگرا در هند واقع‌شده است. او مکس ودینک به یک مرکز معامله موفق در مركز افراد مبدل شده است. مرکز معامله او ماکس ودینگ در آگرا به معامله محصولاتی مثل پوشاک و جواهرات، لوازم مطبخ و… می‌پردازد. این مرکز خرید واقع در آزادراه دهلی- آگرا دارای چندین سالن بی‌نظیر راجع به انجام زناشویی و سنت جشن و پایکوبی است.

مراکز خرید هند
مرکز تی دی آی

این بازارگه یکی از عالی ترین مراکز خرید در آگرا هند است. مرکز خرید تی دی آی آگرا دارای كامل ترین محل در نزدیکی تاج‌محل، دارای اجناس مراکز تفریح نیز است. در این مرکز معامله تی دی آی آگرا هند، اجناس برندهای خارجی و درونی به معامله می‌رسد. علاوه براین بسیاری رستوران‌های فوق‌العاده در اینجا وجود دارد.

درباره ی پژمان حسنی

مطلب پیشنهادی

جاذبه هلای دیدنی کره

جاذبه های دیدنی کشور کره

فرهنگ شرق آسیا یکی از کهن ترین و قدیمی ترین فرهنگ های تاریخ می باشد، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *