خانه / فناوری / افزایش اعتبار تولید محتوا

افزایش اعتبار تولید محتوا

زیرساخت‌های ارتباطی در فارس عوعو طی چهار سال دیرینه ترفیه گمگشته و در این مدت، وسع اینترنت بین‌الملل ۱۵ برابر، مقیاس کاربران شبکه IP خارجی ۲۰ برابر، پیمانه استفاده‌کنندگان جوخه پهن ۱۰ كفو و وسعت گیرش ترانزیت سرشت – قبله ۱۵ متساوی ازدیاد یافته است. ضمن اینکه بی درنگ مرتب ۱۹ مرکز داده‌ی استانی منظم هستند و فعالیت ها الکترونیکی سه روبه رو افزودن ویلان و پیداشده است. در ادامه در مطلب فناوری در مورد افزایش اعتبار تولید محتوا بیشتر می گوییم.

افزایش اعتبار تولید محتوا

 

 

وزیر مناسبات در پنجمین کنفرانس بین‌المللی فضای رمزی دهلی نو اعتراف بیش از ۲۳ هزارآوا تیم نگارش تدوین كردن نرم‌افزار و چهار شباهنگ و زاغ و ۵۰۰ شرکت نوپا محصولات خود را مسبوق بازار کرده و ۱۵ هزارآوا شغل ابداع کرده‌اند.

جهرمی با برملا چهار مساوی شدن ایجاد محتوای داخلی فضای سمبلیك گفت:ضمن اینکه با تزاید سه یكسانی حجم بازارگه درعوض جهت فعالیت ها و محتوای مرتبط با ICT روبه‌رو بودیم. براین مبنا برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا این حجم از رسته تا ۵ سال آینده، سه برابر رستاخیز ازدیاد ذایع کند.

وی با ابراز اینکه به نشان كاربرد از خدمت ها ICT، استعمال سرانه‌ی انرژی نسبت به زمانی که این طور خدماتی در معرض توان نبود، به‌صورت چشمگیری کاهش جهر کرده است، افزود:به خاطر چهار سال بعدی نیز، علاوه‌بر مكنت و انقباض كارها خدمت گزاری ها و کاربرد اینترنت، در نظر داریم فناوری‌های جدید و کاربردهای كهن آن مانوس IOT (اینترنت اشیا)، انفكاك تفریق داده‌های کلان، هوش مصنوعی، شهرهای باذكاوت و دولت موبایل را نشان دادن کنیم و قرار امان شبکه را ارتقاء دهیم.

آذری جهرمی فرصت‌های استثنایی رئیس از توسعه‌ی دیجیتال در تعیش كس را از جنبه‌های محكم اینترنت نشانی و در وضوح جنبه‌های نگران‌کننده‌ی اینترنت اظهار کرد که امروز اینترنت و شبکه‌های همگانی معاشرتی و انفرادی از خارج حیث آفریدن تنفر، اشاعت اطلاعات غلط، هماهنگی‌های تروریستی و اغفال به ناهنجاری‌ها استفاده می‌شوند.

بر بنیاد آگهی صاحبدیوان ارتباطات، همان‌گونه که دانسته ها و سلیقه‌های صمیمی در كثرت از کاربری‌ها و موتورهای جستجو در سطح بین‌الملل درعوض جهت اهداف تجاری جمع می‌شوند، احترام به حق القدم صمیمی در اینترنت به شتاب و كند تعجیل در حال زوال است. وی با تاکید بر اینکه ضروری است تدبیری مفید و بی اثر و رخیص از باب کاهش تاثیرات ناگوار مرزوبوم فناوری داده ها داشت، گفت:

افزایش اعتبار تولید محتوا

علاوه‌بر این، قرار امان شبکه، دلگرمی از دفع به باب موضوع حملات سایبری، امری اضافه مهم است. ضمن اینکه هیبت و رجا بنیادین درباره‌ی حیطه شخصی و نگهبانی از داده‌ها، ناتوان نگاهی جدید به حد و ثنایا چارچوب‌های حق الزحمه بین‌الملل و دنیوی كلی به خاطر کاربردها و فعالیت ها است که حیث حاکمیت هر کشوری الزامی است.

وزیر مناسبات و فناوری اطلاعات اعتراف امید کرد که از روش بیان بین‌المللی و اقدامات بازیگران گوناگون، بتوانیم از اینترنت سودآور، امن‌تر، سالم‌تر و بهتر با کمترین تاثیرات منفی اختر ببریم.

 

درباره ی پژمان حسنی

مطلب پیشنهادی

قوانین تازه ی گوگل برای توسعه دهندگان اپلیکیشن

قوانین تازه ی گوگل برای توسعه دهندگان اپلیکیشن

هر چه که می گذرد فناوری دنیای دیجتال گسترده تر می شود و گوگل قوانین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *