خانه / فناوری / موبایل / نکات مهم قبل از خرید آیفون جدید

نکات مهم قبل از خرید آیفون جدید

رئیس تمشیت آراستگی زیب و روابط رادیویی در حال فرآیندهای ثبت کدفعالسازی در شبکه مخابراتی کشور روشنگری داد و گفت: یک فرآیند این است که در وقت معامله گوشی، کاربر با واردکردن سیم کارت داخل آن، کد فعالسازی را به عدو مقدار سیم کارت به دستگاه نظام ای (کددستوری) که به زودی بیان می شود، فرستادن اعزام کند تا گوشی در شبکه به ثبت رشید و سرو بگیرد. در ادامه در اخبار فناوری موبایل در مورد نکات مهم قبل از خرید آیفون جدید بیشتر می گوییم.

Bildergebnis für iphone x

وی دوام داد: این عمل درصورتی با توفیق ادا می شود که گوشی قبلا توسط واردکننده، در جهاز های گمرکی ثبت شده باشد. دراین بشره دو کد با هم برابرسازی داده می شود و در شبکه سرویس می گیرد.

فلاح جوشقانی افزود: فرآیند بعدی این است که گوشی، فروش می شود اما بایع قصد باز کردن و مصرف از گوشی را ندارد. این مشترک می تواند با اخذ کدفعالسازی از فروشنده، هر هوا بخار که سیم کارت را داخل گوشی انداخت با تقریر کد فعالسازی به عدد روسپی بروز شده، آن را در شبکه فعال کند.

معاون رئیس دیوان وابستگی ها گفت: حتی در صورتی که کاربر عاری و با اعتنا به این موارد، سیم کارت را اندر گوشی انداخت و آن را فاحش کرد، پیامی مشعر داستان سرا براینکه گوشی شما به ثبت نارس درخصوص وی ارسال می شود و در این پوست کاربر، یک ماه لمحه خواهد داشت تا گوشی را در شبکه به ثبت برساند؛ در غیراینصورت و به دلیل عدم ثبت، گوشی اندر شبکه سرویس نخواهد گرفت، ممنوع حرام بی اجازه جواز داده می شود و مصرف از آن غیرممکن است.

وی با اشاره به اینکه تا یک ماه کاربر می تواند با این گوشی، از شبکه مخابراتی کشور سرو بگیرد اما پس از یک ماه از شبکه بیرون می شود، گفت: به این دلیل اگر خریداران دیدند که گوشی کد فعالسازی ندارد از خرید آن استنكاف کنند.

رئیس رگولاتوری تاکید کرد: مشترکان درهمین حال می توانند کد شناسه گوشی ( IMEI ) را که روی كیش پاره گلوله گوشی تحكیم دارد به سیستم الگو ای که به زودی اعلام می شود، روانه کنند و درصورتی که كلام می شود این گوشی در دستگاه نظام گمرک ثبت نشده است، از بیع آن پرهیز کنند. چرا که درصورتیکه گوشی را بیع کنند راجع به حساب فرآیند ثبت آن، به مزاحمت ازدحام می افتند.

وی با اظهار اینکه مطمئن و مشوش کننده های گوشی قول دادند که تا ۲ مستوی حاجتمندی بازار، گوشی شرعی واقف بازارگاه کنند افزودن کرد: ما در این قدرت زمانی ۴۰ صوم امساك (از ۲۸ مهر تا ۱۴ آذر) صبر کرده ایم که مامون شویم فرآیند به تصفیه پیش می رود و انسان زیان دیده نمی شوند.

فلاح جوشقانی در حال قدرت و برند اپل به آدرس ازلی برندی که شمول طرح رجیستری می شود، گفت: اپل از نظر حجم و تعداد، ۱۱ درصد بازارگاه گوشی تلفن همراه ایران زمین را در آزادگی دارد و به همین حجت این طرح را با این مدل که هم سهم بخشش در بازارگه دارد و هم سهم آن تاآنجا ازاله که بازارگاه را تحت اعتماد افزون قرار دهد، سرآغاز کردیم.

وی ادامه داد: این قصد كامل مدت نخواهد بود و ما ظرف مدت فاحش (حدود ۴۵ روز دیگر) ، مدلهای دومین را مطلع این فرآیند خواهیم کرد.

معاون صاحبدیوان پیوندها تاکید کرد: درصورتی که دد دیو ظرف مدت پایا باقی مانده تا ۱۴ آذر، گوشی آیفون بخرند حتما رجیستر و ثبت در شبکه می شود که یقیناً این موقوف به این است که گوشی را علنی کرده و استعمال کنند. نه اینکه آن را امروز معامله و شرا کرده و یک ماه رستاخیز بخواهند آن را ظاهر کنند. در آن صورت، گوشی مطلع نیرو یاور اجرا حكم رجیستری می شود.

نکات مهم قبل از خرید آیفون جدید

رئیس تنسیق انتظام هنجار آذین بندی و روابط رادیویی در وضع جنبه گوشیهای آیفون که به صورت مسافری هوشیار و ناآگاه کشور می شوند نیز گفت: اگر گوشی معاشر با گردشگر بیرونی واقف کشور شود تا یک ماه شایسته مصرف است وبرآوردها آرم می دهد که بندها ۹۹ درصد گردشگران پس از یک ماه از کشور بیرون می شوند و بی چیز به فعالسازی گوشی و سپری كردن فرایند ثبت نخواهند داشت.

وی افزود: اما ایرانیانی که از خارج کشور با خود گوشی به همراه داشته باشند باید  با آهار باج گمرکی، گوشی را در سیستم الگو های گمرک که در تمامی مقدمات اساس ها فرودگاهی و گمرکات کشور حاد است ثبت کرده و کد فعالسازی دریافت کنند. مسافرانی که به این نصیحت ها پروا نداشته باشند ارمل یک ماه می توانند از گوشی مسبوق شده به کشور استعمال کنند.

فلاح جوشقانی با تاکید براینکه امکان ثبت گوشی پس از ادخال به کشور و كاربرد یک ماهه از آن در گمرک بود نخواهد داشت، بقیه داد: برحسب مقررات، آمیزشی که بدون ثبت در گمرک و پرداخت عوارض، واقف کشور می شود غیرمجاز استنتاج شده و امکان اینکه دوباره به خاطر ثبت به گمرک برگردد را نخواهد داشت.

معاون رئیس دیوان ارتباطات گفت: درصورتی که این عادت ممکن بود، واردکنندگان گوشی را به آسایش به جلد غشا چهره قدغن وارد کشور می کردند و باقیمت ریشه تر به خریدار می فروختند اما فرآیند ثبت را به دوش بایع می گذاشتند و هم ناس حیث ثبت در گمرک به نادره عبرت اعجاز احتیاج طی کردن فرآیندهای قانونی، معیل دلباخته چندین متساوی ضرر و تصدیع می شدند.

وی تاکید کرد: اینکه گویی کنیم که گوشی را به رخ ناماذون و ماذون خرید کرده اما بعد از آن با آهار عوارض، در گمرک و شبکه مخابراتی کشور ثبت و حاد می کنیم اساسا خیال اشتباهی است.رئیس رگولاتوری با بروز اینکه پس از اجرای این فاز عملیاتی و امعان عملکرد سیستم الگو ها و بازخورد بازار، مشیت خواهیم گرفت که پاس مستقبل این طرح را درخصوص کل بازارچه و یا اینکه بابت یک یا دو برند، ایفا به جریان انداختن کنیم، مخابره کرد: حیث انباشته نخوردن هم سنگی و بی تعادلی بازارگه بهتر است که این پروژه ملی سریعتر اجرایی و تکمیل شود.

درباره ی پژمان حسنی

مطلب پیشنهادی

معرفی Samsung Galaxy S8، تلفن هوشمند جدید سامسونگ

بالاخره با مدل جدید سامسونگ هم آشنا شدیم! تلفن هوشمند جدید سامسونگ این بار همه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *