خانه / گردشگری / هتل نووتل آمستردام، هتلی بی نظیر در هلند

هتل نووتل آمستردام، هتلی بی نظیر در هلند

هلند از جمله کشورهای بسیار زیبای قاره سبز است که امکانات گردشگری آن شامل هتل و مراکز توریستی اش در بهترین کیفیت برای گردشگران در نظر گرفته شده است. بهترین هتل های هلند نیز در پایتخت این کشور آمستردام واقع شده اند. در مقاله امروز ما می توانید با هتل نووتل آمستردام، هتلی بی نظیر در هلند آشنا شوید.

در این هتل ۴ ستاره، اینترنت بلاعوض صفت بی مزد وای فای در لابی و تمام اتاق ها در قدرت بوده و حتی می توانید از مرکز کامپیوتر و کافی نت هتل كاربرد کنید. نیز ورود بهیمه ها منسوب ومربوط به خانه به هتل مجاز می باشد. خدمات میز قبول به شکل شب هنگام روزی ارائه شده و شامل واگذاری سریع، ویژه و عام و بدون درنگ انتظار اتاق ها، سیلو چمدان، خدمات نگهبانی، مستحیل مسخ ارز، جعبه امانات، فعالیت ها بلیط و میز راهنمای تماشا است و به شما خوش آمد می گوید. کارکنان هتل به ۶ زبان هلندی، انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، هلندی و اسپانیایی صحبت می کنند.

ورود به هتل نووتل آمستردام از ساعت ۳ بعد از ظهر تا نیمه شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را جابه جایی سپردن دهید. پارکینگ خصوصی در داخل بنیاد قرار هتل قرار غمگین که بورس ای هرروز قبض می کند و نیاز به رزرو ندارد. یک ایستگاه شارژ برقی و پارکینگ حراست شده برای مصرف شما مهمانان، در کنار هتل قرار گرفته است. با این حال می توانید از هتل، دستگاه کرایه کنید. ترانسفر فرودگاهی و سرویس حمل و نقل معتاد خواهر شبیه تاکسی، نیاز به آهار مبلغی علی حده دارد.

بعلاوه بد نیست بدانید که اگر اهل دوچرخه سواری هستید، از دوچرخه های هتل، کرایه کنید. خدمات خشکشویی، اتوشویی، اتوکشی و پرس ازار با بورس سواسوا بسیجیده می شود. خواهش اتو مجانی می باشد. برای شما مهمانانی که نیاز به اجرا ادا دیدار مجدد های کاری خود دارید، ۱۰ اتاق ملاقات، فضای کنفرانسی به اندازه مساحت اندازه گیری ۱۳۰۰ متر، یک مرکز تجاری و خدمت ها فکس و فتوکپی در نظر نژند شده است. خدمت ها متنوعی برای اشخاص کم توان یا نا توان در نظر غمگین شده و برای کودکان می توانید از كارها خدمت گزاری ها مراقبت آن ها بهره مند شوید.

از تفریحات و گردش های هتل می توان به فضای بازی در داخل شالوده تمثیل کرد که بازی های فکری اخت پازل و تخته دارد. میز تنیس، و زمین بازی کودکان حال خوشی را برای شما و سلاله تان رقم می زند. اتاق بخار و سونای هتل به شما صلح را هدیه می کند و تراس مکانی برای هور و ماهتاب اخذ می باشد. برای وظایف ورزشی خود به باشگاه سنخیت ارگانیسم بروید. مرکز عافیت و بیماری و حمام آبگرم نیز دارد. رستوران یو آر بی ان URBN این غذاخوری گونه ها غذاهای بین المللی را برای صبحانه، میانه روز و شام سرو می کند. برای کودکان منوی جدا در نظر رنجیده است. كارها خدمت گزاری ها پذیرایی در اتاق شبانه روزی نشان دادن می شود. مطمئنا از سفر گردشری خود با اقامت در این هتل دوچندان لذت خواهید برد.

نظافت روزانه انجام می گیرد. تمام اتاق ها فضایی قرین فضای مكان به عدو میز نظارت دارند. امکانات مدرن آن ها شامل چای و قهوه ساز و یک یخچال کوچک می باشد. تمام ۶۱۰ اتاق با دسیسه مطلوب دارای کنترل تنظیم کننده از درون اتاق، اینترنت وای فای رایگان، تلفن، فیلم های سینمای منسوب ومربوط به خانه و كامپیوتر كنار صفحه تخت دارای شبکه های جهانی نمایش می شوند.

انواع اتاق های هتل نووتل آمستردام

  • اتاق نمونه و غیراستاندارد دبل: در این اتاق یک مبل تخت شو نیز گذاشته شده و نمایی رو به شارع دارد. اندازه مساحت اندازه گیری آن ۲۲ متر مربع می باشد.
  • اکسکیوتیو: مساحی آن، ۲۲ مترمربع بوده و یک تخت دو نفره کویین با نمایی رو به بلوار دارد.
  • اکسکیوتیو دولوکس: ۳۰ مترمربع مساحت، یک دو نفره کینگ با نمایی رو به گذرگاه دارد.
  • اتاق نمونه و غیراستاندارد تریپل: این اتاق، ۲۲ مترمربع مساحت و یک تخت دو نفره و یک تخت مبلی دارد. نمایی رو به شارع دارد.
  • اتاق رنوویت کویین: در این اتاق، یک تخت دو نفره کویین قرار داده شده است. اندازه مساحت اندازه گیری آن، ۲۲ متر مربع بوده و نمایی رو به گذرگاه دارد.
  • اتاق استاندارد: در این اتاق، دو تخت یک نفره قرار داده شده است. متراژ آن، ۲۲ متر مربع بوده و نمایی رو به شارع دارد.

درباره ی پژمان حسنی

مطلب پیشنهادی

جاذبه ای به نام قلعه پیتر و پل

دروسیه به سبب تاریخ دور و دراز این کشور، جاذبه های گردشگری متعدد تاریخی وجود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *