خانه / فناوری / قوانین تازه ی گوگل برای توسعه دهندگان اپلیکیشن

قوانین تازه ی گوگل برای توسعه دهندگان اپلیکیشن

هر چه که می گذرد فناوری دنیای دیجتال گسترده تر می شود و گوگل قوانین جدیدی برای متخلفان توسعه دهنده در نظر می گیرد و با این عمل قصد دارد که از شکل گرفتن آمارهای غلط جلوگیری نماید. این مواردی مخصوصا برای کسانی وضع شده است که قصد داریم با فعالیت های خود گوگل را دور بزنند اما گوگل با گذشت زمان مدام پیشرفته تر می شود. در ادامه به قوانین تازه ی گوگل برای توسعه دهندگان اپلیکیشن بیشتر خواهیم پرداخت.

دانلود شدن یک اپلیکیشن و اخذ برتری خوب از سوی کاربران، آرزوی همه توسعه دهندگان است اما حتی با حیات کیفیت بالای محصول، بازارچه اپلیکیشن‌ها آنقدر سیراب شده است که رونق دهندگان و بازاریابان با استفاده از شیوه‌های تشویقی خاصی، سعی در مهیا کردن موجب اجباری در وسط کاربران به خاطر دانلود کردن اپلیکیشن یا بازی و دریافت امتیازات خوب هستند.
آنچه گوگل را وادار کرده وارد عمل شود، سعی برای دستکاری الگوریتم‎ها و مکانیسم‌های یافتن اپلیکیشن مداخله رونق دهندگان برای افزایش دیده شدن محصولشان در گوگل پلی استور بوده است.گوگل در مبادرت تازه خود به این گسترش دهندگان هشدار داده است که در حال رصد شما هستیم و با این مطلب اصابت خواهیم کرد.

قوانین گوگل
همین امر موجب شده است بعضی از توسعه‌دهندگان اپلیکیشن راجع به خرید محصولشان عمل به ثبت بررسی‌ها و نظرات مبادله کنند. این کار به حدی رایج شده که در انتها گوگل نیز نسبت به آن واکنش نشان داده است.به نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک‌ تماشاگر حذف بررسی‌ها و مزایا مبادله از گوگل پلی استور خواهیم بود. این کمپانی امروز اعلام کرده است قصد دارد با ایفا تغییراتی، بتواند اینگونه بررسی‌هایی را بیابد.

قوانین گوگل
چند هفته پیش گوگل بیان کرد قصد دارد با اپلیکیشن‌هایی که با حیلت مدل شمار نصب پروگرام را افزایش داده‌اند، برخورد کند. امروز هم گوگل گفته است قصد دارد بررسی‌های تقلبی یا بررسی‌های افرادی را که ازجهت ثبت آن‌ها پول اخذ کرده‌اند، از پلی استور حذف کند. مسلماً این کمپانی اقرار نکرده است به چه نحو می‌خواهد این بررسی‌ها را معارفه و حذف کند.

قوانین گوگل
در حالی که هدف فقط کسب سود بیشتر است، بازارچه راجع به کسب اكثر دست به هر کاری می زند، نمونه مشخص و قابل تامل این اقدامات حمایت از تفریح ها و نرم افزارهای برونی است، بازارگاه با سربلندی با شرکت های خارجی مانند سوپرسل و گیم لافت قرارداد همکاری تصویب می کند تا میلیون ها دلار ارز بی اصطلاح افراد به جیب استودیوهای برونی برود. همان طور که همه می دانیم با تحریم هایی که وجود دارد برنامه نویس های داخله امکان همکاری با مارکت های بیرونی را ندارند، پس تنها انتظار آنها همکاری با مارکت های داخلی است، ولی گویا همکاری با خارجی ها کلاس دارد، عاقبت آن ها به اصطلاح انگلیسی گفتار می کنند.

 

درباره ی پژمان حسنی

مطلب پیشنهادی

هلیکوپتر چگونه پرواز می کند؟

هلیکوپتر چگونه پرواز می کند؟

همانطور که می دانید نیاز بشر به وسیله نقلیه یکی از ابتدایی ترین نیاز های …

2 دیدگاه

  1. گوگل هر روز یه الگوریتم میده بیرون… کلا فکر کنم مهندساشون کارشون اینه که الگوریتم بسازن و خلق الله رو اذیت کنن 🙂

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *