خانه / فناوری / بازی ها / فضا سازی متفاوت برای god of war

فضا سازی متفاوت برای god of war

سری God of War به‌عنوان یکی از بلوز بی آستین بازی‌های اکشن و انحصاری سونی، طرفداران اضافه زیادی در تماماً دنیا دارد و کریتوس، اعتبار فرعی این نیرنگ و جدی هم جزو کاراکتر‌های اضافه یار است. نسخه‌های آینده و سابق سری God of War جمعاً در یونان جدید استعمال رایج شدن داشتند و به داستان‌های افسانه‌ای این زمین می‌پرداختند. با این حال جدید‌ترین مسوده از این سری که جایگیری است در سال معمول جاریه با نام God of War منتشر شود، استطلاع افسانه‌های نوظهور رفته و در فضایی کاملا متجدد عادت دارد. حال کوری بارلوگ، کارگردان بازی، تقریر کرده که به علاوه در بعدی سری God of War استخبار سرزمین‌های دیگری هم برود. در ادامه در مطلب بازی ها در مورد فضا سازی متفاوت برای god of war بیشتر می گوییم.

فضا سازی متفاوت برای god of war

نسخه‌های بعدی سری GoW، هردری به افسانه‌های یونانی می‌شدند و در آن حال استعمال رایج شدن داشتند. سپس ما مشیت گرفتیم تا اقتراح افسانه‌های نوشكفته برویم و داستان ملعبه تفریح را در این روزگار نقل کنیم. حال در آتی ممکن است اقتراح دوره‌های بااهمیت به یاد ماندنی دیگری از سلسله مصر باستان یا حال مایا‌ها نیز برویم.

البته شاید حیث اختلاط کردن در بعد طبیعت قدرت زمانی رونوشت آتیه God of War هنوز بس زود باشد؛ چرا که سواد سال ۲۰۱۸ این ملعبه تفریح هنوز حتی سرگذشت ترویج دقیقی هم ندارد و پس از نمودن آن هم قطعا زمان مازاد یدكی طول خواهد کشید تا استودیو سانتا مونیکا بتواند در هیئت نهج وجد كپی آینده به آل بازپسین برسد و آن را بسازد. در رواج یافتن همین مكالمه شنون استادستیل، رییس استودیو سانتا مونیکا نیز توضیحاتی در وضعیت نحو احداث بازی‌های این سری نمودن کرد. وی گفت که پس از عملکرد نه‌چندان ممتاز حیله God of War: Ascension، استودیو آهنگ گرفت تا مدتی به این سری استراحت بدهد:

در آن ثانیه تقریبا طولانی اعضای استودیو اعتقاد داشتند که سری GoW باید حیث مدتی ساكت آرامش کند و بارلوگ هم احداث كپیه جدیدی از این مجموعه را کار علاوه تعب می‌دانست. با اینکه من یک سری ایده‌ها از باب این قمار داشتم، اما بارلوگ در آن وقت به من گفت که ایده‌ها باید بس بی حد برجسته باشند تا وی درخصوص احداث نسخه جدیدی از این كلكسیون وسوسه شود.

همچنین در شیوع گفتار با گیم‌اینفورمر، بارلوگ تقریر کرد که انیس دارد سری GoW بتواند از حیث محبوبیت، در حد و پیمانه بازی‌هایی مثل Uncharted یا Assassin’s Creed فاحش شود و کاربران بیش‌تری را جذب کند: مسئله جذب کاربران بیش‌تر از باب من ابهت افزون مازاد یدكی دارد. من واقعا مونس دارم که این حیله نظر افراد بی نهایت زیادی را جلب کند و از این حیث در سطح بازی‌هایی چون آنچارتد یا اسسینز کرید جایگیری بگیرد. ما جدیت اضافی حیث اتساع هرچه بیش‌تر این مجموعه می‌کنیم.

فضا سازی متفاوت برای god of war

در انتها استادستیل تقریر کرد که نادره عبرت اعجاز مجازی تحول دادن گرداگرد رونوشت نوپرست God of War این بود که آن‌ها خبیر شدند بازی‌های ساخته‌شده از این سری در یونان تقریبا از نظر هدف نصب العین آرزو به حد سیراب فراوانی رسیده‌اند و در نتیجه طرفداران هم به بنابرین تجربیاتی جدید‌تر و بهتر هستند و به همین آیت چنین تصمیمی اتخاذ کردند.

مصاحبه سازندگان لعب God of War با گیم‌اینفورمر که در بازپسین شمارش كردن این منفرد ترویج شده، مشتمل معلومات بیش‌تری هم می‌شود که به‌زودی این مقاله را به روی مفصل در زومجی مطالعه خواهید کرد. در آخرت اطلاع دادن متصل با GoW، برخی پیش سازندگان اطلاعاتی از سلاح‌ها و گیم‌پلی ملعبه تفریح به اشتراک گذاشتند و در رسم PSX 2017 هم تقریر شد که گنجفه ورزش فریب تقریبا ۳۵ گیتی گیم‌پلی خواهد داشت.

درباره ی پژمان حسنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *