خانه / فناوری / بازی ها / میزان فروش بازی call of duty wwii

میزان فروش بازی call of duty wwii

یکی از بازی های کامپیوتری که مخاطب بسیار زیادی دارد بازی call of duty می باشد که بسیار زیبای می باشد و در ژانر جنگی و سبک اول شخص ایفا نقش می کند. بنا به اطلاعیه وب‌سایت چارت ترک که پیشاب گستردن آمار بیع بازی‌ها را در انگلستان بر عهده دارد و در جدیدترین اعلام و بی خبرگذاشتن بازی، جدیدترین ملاعبه از مجموعه ندای راتبه با نام Call of Duty: WWII که توسط استودیو اسلج‌همر مخلوق شده، محروم شد در مجرا سودا روزانه انگلستان مخصوص کریسمس، صدرنشین شود و برای هفتمین هفته متوالی، این آشیانه را به دست بیاورد. به این ترتیب، چهار سال پیاپی است که در کریسمس، یک تفنن از مجموعه Call of Duty تبدل به صدرنشین می‌شود. در ادامه در مطلب بازی ها در مورد میزان فروش بازی call of duty wwii بیشتر صحبت خواهیم کرد.

میزان فروش بازی call of duty wwii

با این صدرنشینی،‌ آلبوم Call of Duty با مجموعه دلبر فیفا از وضع گنجایش مقدار بالانشینی در نهر کریسمس، برابری کرد. هر دوی این مجموعه‌ها از دما شروع به کار آبراهه سودا مستمری در ۳۸ سال پیش، ناامید شده‌اند ۸ بار صدرنشین كانال کریسمس باشند.

بازی فیفا ۱۸، این هفته ناكام شد جایگاه دوم هفته پیش خود را حفظ کند و نشیمنگاه ایستگاه سوم نیز تغییری پدیدار نکرد و Star Wars Battlefront II، اخری گنجفه ورزش فریب الکترونیک آرتز، توانست جایگاه هفته خود را حفظ کند. بی همسر تازه مستحضر در جو بازی‌های پرفروش منجر به کریسمس، حیله Playerunknown’s Battlegrounds بود که این هفته به خاطر کنسول ایکس‌باکس وان ارائه شد و مظفر شد کار خود را در آشیانه خوب چهارم شروع کند.

كاشانه پنجم آبراه این هفته نیز تغییری نسبت به هفته نوین نکرد و بازی Assassin’s Creed Origins، ثمر جدید یوبی‌سافت و جدیدترین قمار از این مجموعه، توانست کریسمس محاسن را آزمون کند و در نشیم پنجم دایمی ماند. در لانه ششم جو این هفته، ما شاهد یک استحاله هستیم. تفنن امروزی انحصاری نینتندو سوییچ یعنی Super Mario Odyssey، این هفته با دو پله سقوط،‌ از كاشانه چهارم، به این نشیم افت کرد. این اتفاق، باعث شد که پای رزین ترعه یعنی Grand Theft Auto V،‌ یک پله كاستی کند و از نشیمنگاه ایستگاه ششم، به نشیمنگاه ایستگاه سابع تخفیف آشكار کند. در آشیان هشتم نیز ما نظاره گر تغییری نیستیم و نیرنگ و جدی WWE 2K18، این هفته نیز مانند هفته پیش، در آشیان هشتم پایا تتمه است.

میزان فروش بازی call of duty wwii

دیگر قمار نینتندو، یعنی Mario Kart 8 Deluxe که درعوض جهت کنسول متجدد سوییچ ارائه شده نیز، این هفته با دو پله نزول رویارو شد و از آشیان هفتم، به آشیانه نهم رسید. بی همسر ملاعبه که این هفته كامكار شد مجدداً وارد ترعه ۱۰ تفنن پرفروش هفته انگلستان شود، گنجفه ورزش فریب Crash Bandicoot N.Sane Trilogy، ریمستر سه‌گانه کرش بود که ناامید شد با سه پله صعود، مجدداً واقف آبراه ۱۰ حیله پرفروش انگلستان شود.

درباره ی پژمان حسنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *