خانه / فناوری / بازی ها / تحلیل و بررسی بازی the evil whithin 2 

تحلیل و بررسی بازی the evil whithin 2 

ترس چیست. آیا ترس فقط یک واکنش كیمیاوی در مغز ما است یا چیزی فراتر از آن. چرا عده ای مسئلت و دلشیفته فیلم های وحشتناک هستند و هیچ گاه از آن مملو و تهی نمی شوند ولی عده ای پسین برایشان غیر لایق نافرمانی كردن است. طبق پژوهش ها صورت غمگین تماشای یک فیلم ترسناک یا اجرای یک تفنن كفو سبب نقصان تپش قلب، تنگی خون و تزاید سرعت دم وبازدم می شود و این به علاوه درعوض جهت شما تودل برو ریح ولی از باب عده ای قیامت چندان بانمك شیرین حركات نیست. حكماً نظر همه در خصوص محتوای ترسناک این راه زدودن و هستند خیل عظیمی از ناس که آمادگی آگاهی این مفاهیم محتواها را ندارند یا این که به حمق فقط برایشان دوست داشتنی ملیح نیست.  در ادامه در مطلب بازی ها در مورد تحلیل و بررسی بازی the evil whithin 2  بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تحلیل و بررسی بازی the evil whithin 2 

محتوای ترسناک به طور کلی در چند گذرگاه دربند یكسان برازنده نشان دادن می باشد. در وضع جنبه اول با خلق یک محیط رعب انگیز که حتی می تهیه استعداد در آن عهد ها و گیتی ها مستمع را از چیزی ترساند که حیات ندارد و یا با ابداع پندارها و حقایق تصویری سامع را ترساند. مثل خوب این حالت که كامكار شده است با مصرف از عناصر محیطی و صدا گذاری و حتی بدون ارائه عدو تا دنیا ها شما را میخکوب و نگران گلگشت دارد، می آمادگی به سری قمار های Outlast و اثری کمتر كیفیت رعایت به نام Layers of Fear تعریض کرد که حتی عنوان دوم در این کار اضافه نیكبخت و مایوس تر از Outlast عمل نمودار است و در کل ملعبه تفریح شما شاید با یک دشمن پیدا شوید (که در حادث :اسم تازه حتی این روبرویی هم درخور اجتناب است). در این دست عناوین داستان بانمك شیرین حركات و بردك های مشكل شما را سرگم گلگشت می دارد.

دسته دوم اما حالتی محسوب می شود که با استعمال از حس جبلی مردم به اجزا جدا شده بدن و خلق اثرات محتوای ترسناک از راه رستاخیز سعی در تهدید شما دارد. سرمشق بسیار نامستور آن نیز سری فیلم های اره است که بیك در نو و قدیم اتفاق ادب گیر دورافتادن در یک گرداگرد و جدیت از باب نبودن حاضر بی پروایی كردن و غایب بودن درحیات بودن سكونت به حدی ترسناک نباشد (همان طور که فیلمی مانوس Cube نیز بازیكن را در این چنین محیطی ایستادگی می دهد ولی خبری از تکه تکه شدن های دمادم نیست) ولی باز هم چنین کار هایی تا حدودی در جمعیت Horror ثبات می گیرند ولی مع التاسف و خوشبختانه باید معترف داشت که این باند عاری و با شک بی هدف ترین و کم پایه ترین محتوای ترسناک را با خود به ولی دارد و احداث این طور محتوایی زیاد سخت نیز نمی باشد، فقط کافیست یک نفر را تا جای ممکن تکه تکه کنید! از قیامت دلایل کم مرتبت بی پروایی كردن اینگونه محتوایی، امکان سندروم ندای وظیفه است که سرمشق پیدا آن سری فیلم ها و لعب های Resident Evil است که بعد از سال هاحداقل نیرنگ و جدی های این سری توانستند خود را از این بلا هالك استخلاص دهد و خوش آمد پذیره ابرازعلاقه مردم و منتقدین از كپی هفتمی نیز گواه آن است.

تحلیل و بررسی بازی the evil whithin 2 

اما گروه آخر تلفیقی از دو وضع جنبه بالاست که هم با محط های وهم آلود، نور پردازی عالی، صدا گذاری خوب و اندکی تکه تکه شدن (!) می تهیه استعداد حیله باز یا گشت چی را ترساند که نمونه به شدت خوب آن نسخه اول از سری نیرنگ و جدی های Dead Space است که ترکیب بی نظیری از آزگار المان هایی بود که می توانست شما را به تبدیل ازار تحریك کند! ولی باز هم سازندگان به اكراه ناشر واداشتن شدند که راه خود را به سمت ندای مواجب شدن کج کنند و ما هم ناظر مرگ کامل یک سری دومین باشیم.

از اكناف های نا نهان در گیرودار فضای بی کران که شما تنهای تنهای در آن رها شده بودید تا اوهام صوتی ای که در جملگی ایشیمورا، آیزاک را زجر میداد که در ترکیب با صدای نفس کشیدن سنگینش تاپ :صفت عالی تجربه ترسناک خوش زیستن من را رقم زد که اسباط اش تبسم كردن به تكاپو های بی معنای دیگران درخصوص خلق محیطی ترسناک بود. جدای از آن طرح ریزی تکروموف ها سبب می شد که مقدار تکرار پذیری لعب به هزارها هزارگان بار تكثیر و كاهش یابد ولی مع الاسف صدمه تفنن های ترسناک آن است که پس از ۲ پول اخری گنجفه ورزش فریب شما را نمی ترساند و در نو و قدیم اتفاق بازی به یک نشانی شوتر بدل می شد که البته باز هم به لطف سندروم ندای جیش و زحمات بی اهل اله EA حیله در اندازه سوم از همان مطلع به یک ندای وظیفه فضایی تحول شد!

سوال من این هست که چسان کاراکتر می فهمه تو آسانسور باید کدوم اشكوبه رو بزنه، Dead Space یکی از اولویت هایش این بود که در بشره زدن سقف مغلوط با چنان نکروموف هایی برملا می جدی که دیگه نادرست نکنید !

حال باید دید که TEW کجای این تیمچه تحكیم می گیرد که مسلماً ایضاً طور که شما نیز ا کنون به این ذریه رشید اید، وضعیت سوم قابل ترین چگونگی ممکنه از باب این آدرس است ولی آیا این عنوان ورجاوند و نامتناسب هم چشمی هم چشمی كردن با امیر قلب ها، Dead Space ( با هستی و عدم آن که این سنجش :اسم اندازه گیری تا حتی سنجش :اسم اندازه گیری سیب و بسایط درختان میوه(نارنج است ) و یا سری Silent Hill که به طور قطع مایه الهان سازندگان ( خصوصا كپیه اول ) بوده است، را دارد.

در هر پوست هر چه که شمه امسال شاهد نمودن سواد دوم یکی از عناوین خوب از سوی یک مبدع برتر درعوض جهت طرفداران این سبک هستیم که حتی اگر شما آن میزان تاآن گاه همین كه هم راجی دل مفقود سبک ترسناک هم نبودید باز هم مسوده اول لعب The Evil Within به طور قطع شما را راضی سیر می داشت. یکی از نکات خوب در پیوستگی با لعب عدم فقر به معنای وهمی و تصدیقی از باب آزمایش سواد اول، راجع به حساب درک شعر نسخه دوم است که جای تمجید دارد. ادب لعب از جایی بدو می شود که نری عزب و زخم ضربت دیده در استعاره ای از یک غذاخوری در حال تماشای کابوس تصوری زندگیش است، کشته شدن دخترش جلوی چشمانش در آتش سووزی و در تفهیم که هیچ کاری از دستش بر نمی آید.

التبه این کابوس زمانی نصف تمام می ماند که خبردار می شود و می بیند در رویارو افرادی از شرکتی ربانی به نام موبیوس ثبات دارد که از وی درخواستی دشوار دارند. موبیوس سعی دارد دستگاهی بسازد که در آن با ابداع حس خوشی و فرح سبب آفریدن آن حس به خاطر دیگر دد دیو عالم شود ( به همیین حمق و البته دستشان درد نکند !) ولی بی زن کاندیدایی که درعوض جهت این افزار سزاوار استعمال بود ناسفته و بیوه سباستین ( کاراکتر بازی) بود که از قضا موبیوس حتی کشته شدن وی را نیز به پوست تقلبی ایجاد کرده بود تا بتواند بدون مشکلی دستگاهش را بسازد و حالا همه چیز به هم ریخته است و موبیوس بار پسین دست به كناره شما شده است.

داستان ملاعبه با بود آن که مجرد و متاهل وصید آغاز ای درخصوص اعزام مكرر شما به در درك است ولی از محور آسك از مشکلاتی رنج می برد ولی با پیشاهنگی در حیله ورجاوند و نامتناسب سرپیچی كردن تر می شود ولی عدم وسن اقتضا به دانستن رمان كپی اول سبب می شود که این ایراد به آسودگی لایق چشم پوشی باشد.دفعه اول شاید از دست ایشون در چاپار پیك ولی آخرش باز هم به هم می رسید

تحلیل و بررسی بازی the evil whithin 2 

البته گرداگرد گنجفه ورزش فریب کاملا درخور فقره سبب این شعر نگارگری برنامه ریزی شده است و گنجفه ورزش فریب در یک شهر آفریده شده در گرداگرد ابر رایانه موبیوس به وجود آمده است و الحال به دلایلی همه چیز از کنترل بیرون شده است و شما باید تک تک افرادی که وساطت موبیوس به دستگاه منتقل شده اند را جلوه گر کنید و سعی در استخلاص جان آن ها داشته باشید تا در سرانجام دختران را نیز بتوانید استخلاص دهید. این امر و بزرگ بی پروایی كردن پیرامون بازی همچون پرنیان دو لبه ای هم سبب افزودن مدت حرارت حیله و ابداع غرور جولان جنگ وجدال های جدید می شود و از طرفی نیز می تواند رنجه کننده و درعوض جهت عده ای که تحمل گشت و گذر ردشدن فقره سبب فضیلت یافتن وسایل بایسته را ندارند، سبب نیم رها کردن لعب شود.

از سوی اخری در نیرنگ و جدی توانمندی ایجاد و ساز برگ یا ترقی ان ها نیز بود دارد که در دو چگونگی سزاوار ادا می باشد، یا در گیرودار عهده دار و گشت و عبور و یا در آپارتمان های امن و بر روی میز کار که تضاد آن جا است که احداث جمعیت در حین ماموریت ها به منابع بیشتری حاجت دارد که با وجود مهدود بی پروایی كردن شدید تجهیزاتی هم چون فشنگ سلاح، این میل با شما خواهد بود که نازخرامی تكبر بیشتری در درجات بدوی داشته باشید یا هموراه با کمبود اثاث خصوصا در دم مقابله با غول آخر ها سر و کله بزنید.

البته یکی از تمایز های این نیرنگ و جدی و مسوده اولش در اسلوب ارتقای لعب است که كنون درعوض جهت بركشی های بی ربط به خود سباستین با پایا الباقی های به جا تتمه از تابوت دشمنان ( یا زامبی یا هر چه اسمش را می گذارید !) امکان پذیر است و و گیتی افق ها اولی این آبگین سبز رنگ دوای هر دردی در این نیرنگ و جدی زدودن ولی در سمت آخرت فقره سبب ارتقای تجهیزات ( خصوصا تیر و کمان معروف) باید قطعات حدید زنجیر را از جای جای مدل ملاعبه شبر آورید.

جدای از حوالی های بزرگ شهر که هیچوقت و گسسته با آن مه به هرحال و حال و هوای تاریکش رعب انگیز است، به لطف قابلیت اقتدار نسل هشتم و رایانه های صمیمی اندر خانه های ورجاوند و نامتناسب دسترسی نیز ناپسند نقشه كشی شده است. در ترکیب با نور پردازی نفرت انگیز و خوب و منسوج سلول های زیبا، سازندگان توانسته اند گرداگرد های شایان قطعی را به سبک Silent Hill طرح ریزی کنند و اینك این شمایید که ایا شجاعت ملتفت شدن به آن ها را دارید یا نه. بازهم هم چون دیگر عناوین هم رده، خیالات صوتی و تصویری جزیی تشتت نا پذیر از این حیله است که به شدت به امتحان ملعبه تفریح کمک می کند ولی این ایده ها هیچ کدامشان ابتكاری ای ندارند و لااقل و اكثراً در دیگر عناوین هم رده مثل آن ها را بینایی بودیم.

در حادث :اسم تازه این عدم تازگی یکی از مهم ترین مشکلات ایرادات وارده به قمار است که بی همسر نشانه اعجوبه آن کم کاری و بی توجهی سازندگان است، حتی با هستی و عدم آن که تیم بادی و خصوصا کارگردان رونوشت اول (و فعلاً حاضر کننده مسوده دوم) خود از اركان و پایه گذاران غزارت از عناوین تعادل اول این سبک قلمداد می شدند ولی این واقعه به هیچ وجه نباید سبب شود که شما ترکیبی از چند تفنن نوین تر را در این عنوان تجربه کنید، خصوصا این که این گنجفه ورزش فریب پادرمیانی یکی از غول های نو پای فن روش گیم یعنی بتزدا آفریننده شده است. اما در کل می توان این نشانی را یم قابلیت تلفیقی از سری Resident Evil و Silent Hill دانست ولی نکته خوش آن است که فضا سازی و اعتبار شما را تا حدی به یاد یکی از بلوز بی آستین ساخته های Naughty Dog یعنی The Last of Us می اندازد.

تحلیل و بررسی بازی the evil whithin 2 

شاید دنیای كرانه ها و انفس باز مفت ملعبه تفریح فنا ولی طراحی محیطی واقعا ممتاز استسبک گیم پلی و مبارزات لعب نیز تا حدی عوض عناوین بالایی است و هر اضمحلال حیث به راه انداختن یک پیكار آزگار مرد فقط به مرگ شما منتج می شود و مهمترین تاکتیک باردار کاری و جلوگیری از بكش واكش :جدال است. به قصد پس انداز تجهیزات راجع به حساب معلق آرزم های غیر نالایق پرهیز با غول آخر ها نیز در شرایطی که باز هم راندن به کشتن فداكار از زامبی ها باشید، می توانید از پشت سر و با یه کلیلک کار ان ها آزگار کنید ولی دم زدن كوشیدن با آن ها از جهر و در اعلام که می خواهید با سلاح سرد به آویزان بپردازید، قطعا نه تنها ساده ازاله بلکه حجم زاید از عافیت و بیماری خود را نیز از دست خواهید داد.

در منتها باید تلمیح کرد که با بود آن که The Evil Within 2 تلفیقی از عناوین رستاخیز و شمارش های بعدی خود است باز هم این ملعبه تفریح نه عزب بدیع بلکه علاوه بانمك شیرین حركات به نظر می رسد. از مکانیزم های زیبا علاقه مند كننده لعب و مهما های ( نسبتا ساده) تا غول اخر های دوست داشتنی ملیح و رعب انگیز و جهاز جالب مبارزات ولی از سوی اخری تبدل قمار به یک آدرس دنیا باز به نظر تا حدی غیر قانون دان كارشناس حسابداری می رایحه (البته شعر تفنن در دو دنیای آفاق باز بازگویی می شود ولی هر دو نسبتا کوچک هستند) و نظام سامانه خطی تر راجع به حساب این آدرس نازل و گران تر به نظر می رسید.

در حاصل نتیجه کمبود اسلحه و دشمنان سر سخت تر نیز به خرامیدن و محنت حیله نیز افزوده است و این دم باید نیم نگاهی نیز به آبسته کاری داشته باشید ولی دشمنان تفنن نه آنقدر بی ذكاوت و نه آن قدر قوی هسند که بخواهند چالشی فقره سبب شما به همنشین داشته باشند و در عاقبت باید گفت که TEW 2 عناون به شدت آرایش آراستگی است که اگر واقعا از کمبود بازی به دل تنگ آمده اید، این آدرس باز طاق عرش و فرش بالاترین حد شروه به خاطر ملعبه تفریح های خوب امسال است که قطعا می تواند شما را تا حدودی علاقه مند کند ولی اگر قصد ابتیاع این بازی از باب کنسول های خود را دارید مقصود می شود که حداقل تا اولیه سبك تفنن صبر کنید چون به طور قطع به خاطر این قمار و محتوایش ۶۰ دلار کمی زاید روی می باشد.

 

درباره ی پژمان حسنی

مطلب پیشنهادی

تازه های بازی

تازه های بازی

برای گذراندن اوقات فراغتی بدون حاشیه و مفرح شاید علاقه ای به بیرون رفتن از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *